• Wpisów:1432
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:8 lata temu, 21:30
  • Licznik odwiedzin:55 717 / 4035 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
http://www.techcrunch.com/2010/01/19/outsell-google-news/?utm_source=feedburner&;utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+Techcrunch+(TechCrunch)&utm_content=Google+Reader

"frankly I have a hard time believing that close to half of all Google News visitors never click through to a newspaper site."

A ja mam frankly hard time believing, że aż 56% osób klika w te linki. To argument za Google News, nie przeciwko. Szczególnie w połączeniu z tym, że na strony agregatorów wchodzi 4x więcej osób niż bezpośrednio na strony gazet. Techcrunch jest pisany po pijaku?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
http://www.globtrex.com/Wiadomosci/show/29411-Peter+Schiff+rozplywa+sie+nad+polska+gospodarka
 

 
http://www.pardon.pl/artykul/10613/telewizja_daj_nam_swoje_zwloki_zamienimy_je_w_mumie

"Gorzej może być z tymi, których zwłoki będą balsamować. Po co komu chwila sławy, gdy ciało już zimne, a dusza buja w zaświatach."

Pewnie mnie więcej po to, po co innym zwłokom przyznawane pośmiertnie ordery i oznaczenia, ulice ich imienia etc. Czyli po nic ;-)
 

 
"[...] has been hidden from your News Feed. To manage who appears in News Feed, Edytuj opcje."

Kolejny fejsbukowiec z ADHD skasowany. Strach pomyśleć, co by było, gdybym miał więcej kontaktów.
 

 
Przednie:
 

 
http://simblog.pl/uwaga-niebezpieczne-aplikacje-w-android-market/

"W połowie grudnia 2009 przy pomocy systemu Android rozpoczęła się próba wyłudzenia dostępu do prywatnych danych naszych użytkowników.

Wasze komórki mogą być zagrożone, jeśli pobraliście aplikacjie dostarczone do Android Marketplace przez developera 09Droid. Jego produkty nie są w żaden sposób autoryzowane. Jeśli skorzystaliście z nich, zaleca się szybką zmianę haseł do systemu bankowości on-łline, a także szybkie usunięcie aplikacji z telefonu komórkowego, dostarczenie go do operatora i technicznej oceny telefonu pod kątem tego, czy zagrożenie zostało całkowicie usunięte."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
http://misza.pardon.pl/dyskusja/2272503/zrobilam_to_synowi_ustami_-_o_tor_jeszcze_raz

MORAL PANIC ALERT!!!!!!!!!!!!!!!

Ktoś naiwnie wierzył w dobry internet, zobaczył kawałek ZŁEGO (UUUUU) internetu i - ała - zmoczył spodnie ze strachu, co kazało mu zmienić zdanie. Pewnie w wieloryba w Wiśle też wierzył.
 

 
"Google support forums are awash with people looking for help for problems with their Nexus One phones -- and unable to find it."

http://www.pcworld.com/article/186399/google_faces_deluge_of_nexus_one_complaints.html